کلوپ به رکورد ۲۰۰ پیروزی با لیورپول رسید

کلوپ به رکورد ۲۰۰ پیروزی با لیورپول رسید

سرمربی آلمانی لیورپول با پیروزی برابر اتلتیکو مادرید به رکورد ۲۰۰ پیروزی با این باشگاه رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، لیورپول در دیدار برگشت برابر اتلتیکو مادرید هم به پیروزی دست پیدا کرد تا با ۱۲ امتیاز صعودش را به عنوان تیم نخست به دور بعد قطعی کند.

با این پیروزی یورگن کلوپ به رکورد ۲۰۰ پیروزی با قرمز پوشان آنفیلد رسید البته او از این حیث در رده پنجم تاریخ مربیان در لیورپول قرار دارد.

طبق اعلام شبکه آماری اوبتا بیل شانکلی با ۴۰۷ پیروزی رکورددار کسب پیروزی در تاریخ باشگاه لیورپول است.

کلوپ بعد از پیروزی تیمش برابر اتلتیکو مادرید گفت: بازی بسیار خوبی بود. هواداران انتظار گل های بیشتری را داشتند. ما فرصت های زیادی خلق کردیم اما در نهایت تنها دو گل زدیم. از عملکرد بازیکنان کاملا راضی هستم.

او ادامه داد: در لحظات بسیار مناسبی گل زدیم. از اخراج بازیکن اتلتیکو مادرید خوشحال نشدم. دوست داشتم که برابر ۱۱ بازیکن خود را محک بزنیم.

کلوپ درباره تعویض سادیو مانه گفت: دوست نداشتم که مانه را تعویض کنم اما چاره ای نداشتم چرا که بازیکنان اتلتیکو عمدا او را می زدند.

او در پایان گفت: با پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا تیم از نظر مالی درآمد زایی زیادی دارد. خوشحالیم  که با ۱۲ امتیاز در صدر قرار داریم. فکر نمی کردم که بعد از ۴ بازی صعود خود را قطعی کنیم. این نشان می دهد که تیم بسیار خوب کار کرده است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *