پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درپی فوت سربازمعلم‌ها

پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درپی فوت سربازمعلم‌ها

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور پیامی درپی حادثه برای اتوبوس حامل سربازمعلم‌ها، فوت چهار تن از آنها را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن این پیام بدین شرح است:
«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر سهمگین واژگونی اتوبوس حامل سربازان معلم میهن در مسیر زاهدان – آباده غم و اندوه فراوانی بر دل‌های مردم نشاند. هنوز شوک درگذشت خبرنگاران جوان و پر تلاش کشور در سانحه واژگونی اتوبوس حامل اصحاب رسانه تازه بود که درگذشت سربازان معلمی که برای برافروختن چراغ دانش در محروم‌ترین نقاط کشور رهسپار بودند، بار دیگر خانواده‌هایی را داغدار کرد.

اینجانب این ضایعه جانکاه را به ملت شریف ایران، دوستان، آشنایان و اعضای محترم خانواده آن جوانان رشید و برومند و مردم شریف استان سیستان و بلوچستان بویژه زاهدان تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت، برای خانواده‌های داغ‌دیده، شکیبایی و صبر، و برای مجروحان و مصدومان حادثه، شفای عاجل و کامل از ایزد منان مسئلت دارم.

امید است مسئولان امر نسبت به استانداردسازی و نوسازی جاده‌ها و خودروها خصوصا خودروهای حمل و نقل عمومی تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را مدنظر داشته باشند تا شاهد چنین ضایعه‌ها و حوادث دردناکی در جاده‌های کشور نباشیم.

سعیدرضا عاملی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی»

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *