مسئولان تا پایان دولت وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند

مسئولان تا پایان دولت وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند

ایسنا/همدان نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان تا پایان دولت طبق روال شرعی و قانونی وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

آیت‌الله سیدمصطفی موسوی‌اصفهانی پنجشنبه ۳ تیرماه در در شورای اداری استان همدان، بیان کرد: افرادی که در پست‌های مختلف مشغول خدمت‌ هستند باید از امانتی که به دستشان سپرده شده به خوبی نگهداری کنند.

وی اظهار کرد: مدت هشت ساله ریاست جمهوری فعلی گذشته و آنچه باقی می‌ماند اعمال ماست و اگر معتقدیم هر کسی روز قیامت عمل خودش را حاضر می‌بیند باید در ارائه خدمت صادق باشیم.

موسوی‌اصفهانی با اشاره به اینکه بهتر است فاصله زیادی بین انسان و نامه اعمال نازیبای آن وجود نداشته باشد، افزود: پذیرفتن وظیفه، امری سنگین برای کسانی که معتقد به روز قیامت و نامه اعمال هستند است.

وی تصریح کرد: باید پرونده‌های خود را بررسی کنیم و تا زمانی که فسادی ثابت نشده وظیفه داریم اعمال همه را حمل به صحت کنیم اما این موضوع واقعیات را تغییر نمی‌دهد و هر کسی مسئول اعمال خود است.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه همگی وظیفه داریم پست‌ها را رصد و خود را محاسبه کنیم، خاطرنشان کرد: متأسفانه بعضی از در مقام ‌گفتار بسیار خوب و در مقام عمل تفاوت‌هایی دارند و این نکته قابل تأملی است.

موسوی‌اصفهانی پیروز انتخابات ۱۴۰۰ را مردم دانست و تأکید کرد: همه مسئولان تا جابه‌جایی دولت در پست‌هایی که هستند با حسن نیت انجام وظیفه کنند تا گره‌ای از زندگی مردم باز شود.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *