هلند اولین حذف‌شده بزرگ یورو ۲۰۲۰/ چک حریف دانمارک شد

جمهوری چک با برتری ۲ بر صفر برابر هلند ۱۰ نفره، حریف دانمارک در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ شد.

به گزارش ایسنا،  در سومین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ دو تیم ملی فوتبال هلند و جمهوری چک برابر هم به میدان رفتند.

هلندی‌ها در شروع بهتر عمل کردند و دامفرایس در دقیقه ۱۳ با حرکت خوب خود نزدیک بود شرایط بازی را خیلی زود تغییر دهد. در ادامه کمی از سرعت بازی کاسته شد.

دقیقه ۲۲ سوچک اولین خطر جدی جمهوری چک را ایجاد کرد ولی موفق به باز کردن دروازه هلندی‌ها نشد.

دقیقه ۳۸ جدی ترین موقعیت بازی را ماساپوست از دست داد و با درخشش دلیخت این موقعیت چکی ها از دست رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

هلند در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۲ موقعیت خوبی را از دست داد و دونیل مالن نتوانست دروازه چک را باز کند. دو دقیقه بعد ماتیاس دلیخت از هلند با دریافت کارت قرمز بعد از یک خطای بد، زمین بازی را ترک کرد تا هلندی‌ها ۱۰ نفره شوند.

بعد از ۱۰ نفره شدن هلند، چک حملات خود را روی دروازه هلندی ها بیشتر کرد و دامفرایس یک بار دروزاه خودی را نجات داد تا نتیجه همچنان برابر بماند.

چک در نهایت مزد یک بازیکن بیشتر خود را گرفت و توماس هولس توانست با ضربه سر در دقیه ۶۸ دروازه حریف را باز کند و تیمش را پیش بیندازد.

در ادامه چکی ها به گل دوم خود نیز رسیدند. این بار پاتریک شیک برترین گلزن چک در این رقابت ها توانست چهارمین گل خود در یورو ۲۰۲۰ را نیز به ثمر برساند و چک ۲ بر صفر پیش بیفتد.

به این ترتیب چک با برتری ۲ بر صفر در این دیدار، شگفتی رقم زد و با حذف هلند حریف دانمارک در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید