سرپرست معاونت استان های صداوسیما در مناطق زلزله زده حاضر شد

سرپرست معاونت امور استان های سازمان صداوسیما با حضور در استان هرمزگان، روند پوشش خبری و اطلاع رسانی در این استان را از نزدیک ارزیابی کرد.

به گزارش ایسنا، سرپرست معاونت امور استان‌های صداوسیما با حضور در استان هرمزگان، ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده، روند پوشش خبری و اطلاع‌رسانی را در این استان از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد.

محمدمهدی رحمتی پیش از ظهر امروز، دوشنبه ۲۴ آبان ماه با حضور در استان هرمزگان، از مناطق زلزله‌زده این استان بازدید کرد.

وی در جریان این بازدیدها که با همراهی مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز خلیج فارس صورت گرفت، از نزدیک به ارزیابی روند پوشش خبری و اطلاع‌رسانی به مخاطبان توسط این مرکز پرداخت.

سرپرست معاونت امور استان های صداوسیما با تاکید بر پرداخت خبری مناسب به همه مناطق آسیب‎ دیده بر اساس عدالت رسانه ای، خواستار مطالبه ‎گری صحیح از مسئولان برای رسیدگی سریع به مردم حادثه‌ دیده شد.

رحمتی همچنین به نمایندگی از رئیس سازمان صداوسیما، از مرکز خلیج فارس و واحدهای تولیدی مستقر در مرکز و مناطق مختلف زلزله ‎زده که از زمان وقوع حادثه شروع به فعالیت کردند، بازدید و خدا قوت دکتر جبلی را به آنان ابلاغ کرد.

بازدید از منازل سازمانی صداوسیما که در پی زلزله اخیر دچار آسیب شده اند، بخش دیگر برنامه ‎های کاری رحمتی بود.

به گزارش ایسنا، سرپرست معاونت امور استان ها نیز ضمن قدردانی از اقدامات انجام گرفته رسانه‌ای از نخستین لحظات وقوع حادثه تاکنون و همچنین برنامه‌های پیش‌بینی شده برای اطلاع رسانی به لحظه صحیح و جامع از اقدامات انجام گرفته در کمک به  مردم توسط صداوسیمای مرکز خلیج فارس، بر تداوم این روند تا حل مشکلات آسیب دیدگان از زلزله تاکید کرد.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید