ربیعی: بازیکنانم عطش برگشت به بازی را داشتند/ از فشار خارج شدیم

سرمربی مس رفسنجان گفت: این شکل پیروزی را سال گذشته در لیگ دسته یک تجربه کردیم و بچه‌ها می‌خواستند و عطش برگشت به بازی را داشتند.

به گزارش ایسنا، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد اظهار کرد: ابتدا از صمیم قلبم به جواد نکونام و کادرفنی‌اش خسته نباشید می‌گویم. به مجموعه مس هم خسته نباشید می‌گویم چون اعضای تیم ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتند و تشنه پیروزی بودند. این پیروزی را به مردم شریف و نجیب رفسنجان و همچنین کارگان مس تقدیم می‌کند. یکی از بازی‌های با کیفیت‌مان را ارائه دادیم و در نیمه اول روی یک اشتباه گل خوردیم.

او ادامه داد: ما بازی خوبی هم مقابل پرسپولیس انجام دادیم و در این بازی وقتی گل خوردیم تیم‌مان شوکه شد. فولاد تیم قدرتمند و باتجربه است و در ضد حملات هم بسیار خطرناک هستند و فکر می‌کنم با تدابیر و تلاش بچه‌ها به حریف موقعیت ندادیم تا توانستیم در دقیقه ۹۳ گل مساوی را بزنیم. این اتفاق را سال گذشته در لیگ دسته یک تجربه کردیم و بچه‌ها می‌خواستند و عطش برگشت به بازی را داشتند و این نشان از اتحاد و صرف فعل خواستن برای مس رفسنجان است.

ربیعی با بیان این‌که “اگر بد نیاوریم می‌توانیم پاسخگوی مهر و محبت مردم رفسنجان باشیم،” گفت: من از بازیکنانم تشکر می‌کنم. امروز قول دادند که بازی را می‌برند و به عهدی که داشتند، عمل کردند. به همه اعضای تیم و باشگاه خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم فصل را به خوبی تمام کنیم و قولی که به مردمان رفسنجان دادم، محقق شود. قول دادم تیم را در لیگ برتر حفظ کنم و امیدوارم خدا کمک کند و چنین اتفاقی رخ دهد.

او اضافه کرد: از بازیکنانی که به عنوان یار تعویضی به بازی آمدند تشکر می‌کنم که وظایف‌شان را به خوبی انجام دادم اما در رابطه با داوری فقط یک نقطه را می‌گویم؛ مس تنها تیم لیگ برتر است که در تمام مسابقاتش پنالتی برایش گرفته نشده است. ۲۶ هفته یک پنالتی برای ما گرفته نشده و در بازی امروز با داور اختلاف نظر زیادی دارم و از نظر من باید بهتر سوت می‌زد. ۸ دقیقه بازی کامل خوابید و خیلی سخت بود که بازی برگردد اما داور بازی را می‌شناسم و داور خوبی است. فقط فکر می‌کنم در نیمه اول می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد.

سرمربی مس رفسنجان اضافه کرد: برای نکونام و هاشمی نسب احترام قائلم و اگر صحبتی راجع به داوری داشتند، به نظرشان احترام می‌گذارم. توانستیم از فشار خارج شویم و این موضوع مهمی بود و بازی بعدی‌مان هم مقابل ماشین سازی بسیار مهم است. پرونده این بازی تمام شده و بازیکنانم از همین الان دیگر حق خوشحالی ندارند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید