داعیه‌داری حقوق بشر توسط کشورهای استعمارگر یک لطیفه سیاسی است

داعیه‌داری حقوق بشر توسط کشورهای استعمارگر یک لطیفه سیاسی است

ایسنا/گیلان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت: داعیه‌داری حقوق بشر توسط کشورهای مستکبر و استعمارگر جهان با آن کارنامه خونین استثمار و غارت جهان یک لطیفه سیاسی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، در جمع خبرنگاران به نامگذاری ششم تا دوازدهم تیرماه به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری و هوشیاری امامین انقلاب توانسته است الگوی حقوق بشر اسلامی را به عنوان یک الگوی جامع و کامل با هدف رفع تبعیض و نابرابری بین ظالمان و مظلومان به جهانیان معرفی کند.

وی با اشاره به کارنامه سیاه حقوق بشری جهان غرب به ویژه آمریکای مستکبر و اسرائیل جنایتکار، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران پس از ظهور و بروز خود، استکبارستیزی و حمایت از حقوق مستضعفان جهان را در سرلوحه کار خود قرار داد و اهداف شوم و اغراض شیطانی ستمگران و ظالمان را برای چپاول منابع و ثروت‌های کشورهای جهان افشا کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه استکبار جهانی، اقتدار انقلاب اسلامی ایران و نفوذ آن در دنیا را برنمی‌تابد، تصریح کرد: تلاش آمریکای جان‌خوار و صهیونیسم بین‌الملل برای توقف فراگیری و گسترش جهانی انقلاب اسلامی بی‌نتیجه مانده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به سیاهه جنایات استکبار جهانی و گروهک‌های تروریستی وابسته به آنان علیه ملت آزاده ایران در چهار دهه گذشته، بیان کرد: به لطف خداوند، مدد حضرت ولی‌عصر(عج)، درایت امامین انقلاب اسلامی و بصیرت مردم مسلمان و همیشه در صحنه ایران هیچ یک از دسیسه‌های شیطانی، توطئه‌ها و فتنه‌انداری‌های دشمنان اسلام به سرانجام نرسیده و نخواهد رسید.

وی با بیان اینکه داعیه‌داری حقوق بشر توسط کشورهای مستکبر و استعمارگر جهان با آن کارنامه خونین استثمار و غارت جهان یک لطیفه سیاسی است، گفت: شیطان بزرگ و اسرائیل کودک‌کش در رأس ناقضان درجه یک حقوق بشر قرار دارند؛ تنفر روزافزون جهانیان از سیاست‌های ضد بشری این دو دولت خودکامه، گواه این ادعا است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بزرگترین قربانی تروریسم دانست و اظهار کرد: جنایاتی همچون ترور عالمان دینی، دانشمندان هسته‌ای، نخبگان ‌سیاسی، قهرمانان امنیت و… از سوی استکبار جهانی و گروهک‌های تروریستی وابسته به آنان بخشودنی نیست و ملت آزاده ایران این حجم از جنایات و خیانت‌ها را هرگز فراموش نخواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری مراسم استانی هفته‌ بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی خبر داد و گفت: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی (رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا) قبل از خطبه‌های نمازجمعه 11 تیرماه شهر رشت در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *