تعیین تکلیف ۳ بازیکن خاطی بعد از بازی با استقلال / حواشی تحت کنترل است

ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان می‌گوید تعیین تکلیف سه بازیکن خاطی این تیم بعد از بازی با استقلال تهران اعلام خواهد شد.

محمد نظری در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا بررسی‌ها درباره سه بازیکن خاطی که به دلیل کم‌کاری در دیدار با ذوب‌آهن از تمرینات کنار گذاشته‌ شدند به اتمام رسیده و درباره آن‌ها تعیین تکلیف شده است؟ اظهار کرد: همچنان بررسی و تحقیقات کمیته انضباطی باشگاه ادامه دارد و البته نتیجه بررسی‌ها بعد از بازی این هفته مقابل استقلال تهران اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: همان‌طور هم که قبلا عنوان کردم در حال حاضر آقای فکری با توجه به اتفاقاتی که در بازی با ذوب‌آهن در هفته بیست و ششم لیگ برتر رخ داد، اعتقادی به این سه بازیکن ندارد و بر همین اساس مقرر شد در مجموع، اعلام تعیین تکلیف این نفرات به بعد از بازی با استقلال موکول شود. این تصمیم نیز برای حفظ آرامش تیم پیش از بازی مهم این هفته نفت با استقلال تهران گرفته شده است.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: به هر حال اتفاقات این شکلی که منجر می‌شود تیمی مثل نفت مسجدسلیمان که با بودجه کم و بازیکنان محدود در لیگ برتر حضور دارد، امتیاز از دست دهد، جبران‌ناپذیر است زیرا کسب هر امتیازی کمک بسیاری به ما برای صعود در جدول رده‌بندی می‌کند.

وی در پاسخ به این سؤال که باتوجه به این‌که کنار گذاشتن این سه بازیکن در روزهای گذشته حواشی بین برخی افراد ایجاد کرده است، آیا باشگاه اقدامی برای خنثی کردن این حواشی دارد؟ خاطر نشان کرد: تلاش شده است که این حواشی وارد تیم نشود و از تیم پیش از بازی با استقلال مراقبت داشته‌ایم و داریم و شرایط لازم برای بازی فراهم است و همه چیز تحت کنترل ما قرار دارد. البته برخی قصد دارند پیش از بازی این هفته با استقلال این حواشی را به تیم وارد کنند تا تنش ایجاد شود و نفت نتواند به نتیجه مدنظر دست پیدا کند. در حالی که اکنون استقلال تهران هم شرایط مساعدی ندارد و حواشی خاص خود را دارد.

نظری بیان کرد: ممنوع‌المصاحبه کردن بازیکنان و اعضای تیم نیز به همین دلیل بود که تیم پیش از بازی مهم با استقلال تهران وارد حاشیه نشود.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید