باید امثال شهید اشرفی اصفهانی را به جامعه و نسل جوان بشناسانیم

باید امثال شهید اشرفی اصفهانی را به جامعه و نسل جوان بشناسانیم 

ایسنا/کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: باید امثال شهید اشرفی اصفهانی را به جامعه و نسل جوان بشناسانیم.

آیت الله مصطفی علما امروز(۱۰  تیر) در نشست هماهنگی برگزاری یادواره بزرگداشت شهید اشرفی اصفهانی، با اشاره به اهمیت معرفی چهره های مطرح انقلاب به جامعه و به ویژه نسل جوان، اظهار کرد: آشنایی جامعه با شرح حال این بزرگان می تواند در الگو پذیری از شخصیت های برجسته نقش مهمی داشته باشد.

آیت الله علما با بیان اینکه از امثال آیت الله اشرفی اصفهانی غافل شده ایم،  تاکید کرد: کرمانشاه شخصیت های برجسته زیادی دارد که ناشناخته مانده اند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: به عنوان مثال آیت الله آقاشیخ هادی جلیلی یکی از چهره‌های شاخص کرمانش است، اما کمتر کرمانشاهی او را می شناسد و با افکار و دیدگاه‌هایش آشنایی دارد .

وی یاد آور شد: باید از ظرفیتهای صدا و سیما و فضای مجازی برای شناساندن چهره های شاخص انقلاب به نسل کنونی و جوانان استفاده کنیم و شخصیت های مهم انقلاب را به جامعه معرفی کنیم.

آیت الله علما در ادامه با بیان اینکه نسل حاضر هیچ شناختی از دوران قبل از انقلاب ندارند، گفت: تا قبل از انقلاب را نشناسیم، انقلاب را هم نمی شناسیم و اولین راه برای شناخت دوران قبل از انقلاب و پس از آن، آشنا شدن با چهره های تاثیرگذار انقلاب است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *