اقامه نماز جماعت در ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد جدی گرفته شود

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اقامه نماز جماعت در ادارات استان جدی گرفته شود و اگر بخواهیم جلوی اختلاس، کم‌کاری و معضلات دیگر را بگیریم باید نماز را در سطح ادارات ترویج دهیم.

حجت الاسلام سید نصیر حسینی در اولین همایش نماز سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه  نماز همه آلودگی و نواقص را از بین می برد افزود: نماز ناپاکی‌ها را از انسان دور می‌کند اگر نماز قبول شود همه اعمال خیر انسان قبول می‌شود.

وی اظهار کرد: بالاتر از پیامبر و امامان  کسی نیست، آنها تا آخرین روزهای عمر خود هم نماز برپا کردند و هم دیگران را به نماز خواندن توصیه می‌کردند.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد فلسفه قیام حضرت امام را به دلیل سرکوب کردن نمادهای دینی و ارزش های اسلامی توسط رژیم پهلوی دانست و خاطرنشان کرد: هر روز یکی از علم‌های دینی توسط طاغوت به زمین زده می‌شد و نماز یکی از آنها بود اگر نماز نباشد فساد و فحشا به راحتی در انسان ورود می‌کند .

حسینی با بیان اینکه انقلاب اسلامی گوهر تابناکی است، تصریح کرد: حامیان این گوهر تابناک باید اهل نماز و معنویات باشند تا بتوانند ارزش‌های انقلاب اسلامی را به دیگران منتقل کنند.

وی ادامه داد: دشمن دریافته که راز موفقیت مردم همین معنویات است بنابراین تلاش می‌کند به جای جنگ موشکی، فساد و فحشا را ترویج کند. فضای مجازی ضرر و زیان زیادی به ما وارد کرده است.

امام جمعه یاسوج با بیان اینکه توجه به نماز ضعیف شده که یک خطر است، عنوان کرد: فلسفه انقلاب اسلامی ترویج نماز در همه جامعه است، در سطح ادارات نماز باید ترویج داده شود، توصیه می‌کنم اقامه نماز جماعت در ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد جدی گرفته شود و اگر بخواهیم جلوی اختلاس، کم‌کاری و معضلات دیگر را بگیریم باید نماز را در سطح ادارات ترویج دهیم.

حسینی اقامه نماز جماعت در سپاه را تحسین برانگیز دانست و تاکید کرد: در برخی ادارات که می‌رفتیم جمعیت زیادی داشتند اما تعداد کسانی که در نماز جماعت شرکت کردند زجرآور و رنج آور بود.

وی خواستار انتقال تجربه موفق سپاه به سایر ادارات شد و تصریح کرد: سپاه قدرت و بازوی نظام جمهوری اسلامی است و باید روز به روز توجه به نماز جماعت بیش‌تر شود و توسعه یابد اگر این بازو و رکن قدرتمند به لحاظ معنوی ضعیف شود در همه ابعاد ضعیف می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سپاه امروز در صحنه مختلف استکبار را شکست داده و به زانو درآورده افزود: در همین عملیات اخیر دیدیم که سپاه با چه هیبت و شکوه خاصی، نفت مردم را از دست یغماگر جهانی گرفت و تحسین همه ملت‌های جهان را در پی داشت و موجب امیدواری مظلومان عالم شد.یکی از افراد سیاسی که در همه حوادث و رویدادها اظهار نظر می‌کند بعد از این اتفاق گفت یک قایق تندرو ایران یک ناو آمریکایی را فراری داد البته این آقا چیزهای دیگری هم گفته که جای تاسف دارد.

حسینی بیان کرد: اقدام سپاه زبان این غرب‌گرایان و غرب‌گدایان را به ستایش باز کرد. این عظمت سپاه باید ادامه داشته باشد تا روزی که به یاری خداوند پرچم به دست امام مهدی(عج) داده شود.

به گزارش ایسنا، وی راز این پیروزی‌ها را در معنویات دانست و با تاکید بر توجه همه دستگاه‌های فرهنگی به این امر حیاتی و مهم بیان کرد: آموزش و پرورش توجه کند که دانش آموزان از نماز فاصله نکردید که خدای نکرده اگر کمرنگ شود نگران کننده است.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید