به گزارش رستگار نیوز و به نقل از gsmarena اگر می‌پرسیدید که شایعه طولانی مدت OnePlus Open، اولین دستگاه تاشو این شرکت، به طور رسمی در هند فروخته می‌شود، دیگر جای تعجب نیست. خواهد شد. با توجه به اینکه این برند کمپین تبلیغاتی خود را برای Open in India آغاز کرده است، واضح است – اما نه آنطور که شما انتظار دارید.

این یک پست در رسانه های اجتماعی نیست که اعلامیه ای یا چیزی شبیه به آن را اعلام کند. در عوض، OnePlus عملاً یک Open Open را به Anushka Sharma بازیگر هندی داد و از او خواست که “سهوا” آن را به چپ و راست به پاپاراتزی ها نشان دهد. این نه یک بلکه دو ویدیو مجزا گرفت که در زیر می توانید مشاهده کنید.

اکنون، این آشکارا صحنه سازی شده است. شارما گوشی را به طرز ناخوشایندی در دست گرفته است، سپس آن را به سمت عقب باز می کند، و در تمام مدت هیچ چیزی روی هیچ کدام از این دو صفحه نمایش داده نمی شود. شاید تلفن خاموش بود، شاید حتی یک گوشی نبود، فقط یک ساختگی بود. در هر صورت، مسلما شارما با گوشی خودش اینطور رفتار نمی کند.

ما باید به OnePlus کمک کنیم تا کارها را کمی متفاوت از آنچه ما انتظار داشتیم انجام دهد، اگرچه پیوندهای افراد مشهور، البته چیز جدیدی نیست. نه در سطح بین المللی، و قطعا نه در هند. به هر حال، این بهترین نگاه ویدیویی «دستی» ما به این گوشی تاکنون بوده است، و به نظر می‌رسد که نشت‌ها دقیق بوده است – جزیره دوربین دایره‌ای بسیار بزرگ است و ما را به یاد Xiaomi 13 Ultra می‌اندازد.

جدیدترین شایعات حاکی از آن بود که Open در نهایت ماه آینده راه اندازی می شود، پس از تاخیر در جدول زمانی اولیه که به دلیل تغییر در پانل های صفحه بود.

دیدگاهتان را بنویسید