پیام تسلیت مسئولان خراسان جنوبی در پی درگذشت دو خبرنگار ایسنا و ایرنا

ایسنا/خراسان جنوبی جمعی از مسئولان خراسان جنوبی در پیام‌های جداگانه درگذشت دو خبرنگار ایرنا و ایسنا را تسلیت گفتند.

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در پی حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران محیط‌زیست، درگذشت دو خبرنگار ایرنا و ایسنا را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، در متن پیام جلال الدین صادقی آمده است:

انالله و انا الیه راجعون

حادثه غمبار جان باختن خانم «مهشاد کریمی» خبرنگار ایسنا و «ریحانه یاسینی» خبرنگار ایرنا و همچنین مجروح شدن جمعی از خبرنگاران در سانحه واژگونی اتوبوس در جاده ارومیه ـ نقده جامعه رسانه‌ای کشور را سوگوار کرد.

با آرزوی صحت و سلامتی برای مجروحان و مصدومان، این ضایعه تاسف‌بار  را به خانواده درگذشتگان و اصحاب رسانه تسلیت می‌گویم، از خداوند منان برای خانواده معزی صبر و برای آن عزیزان سفرکرده، آرامش روح و رحمت  واسعه الهی مسالت دارم.

به جامعه خبری کشور و خانواده‌های داغدار آن دو عزیز تسلیت گفته و برای آنان از حضرت حق، طلب صبر دارم.

روحشان شاد و یادشان گرامی

 

حامد عارفی نیا، رییس ادراه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی نیز در پیامی درگذشت ۲ نفر از همکاران رسانه ای خبرگزاری های ایرنا و ایسنا را به مدیران این خبرگزاری ها تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است؛

اوست باقی و پایدار

مدیران محترم خبرگزاری های ایرنا و ایسنا

حادثه تلخ و جانکاه واژگونی اتوبوس خبرنگاران رسانه های کشور که برای تهیه گزارش احیای دریاچه ارومیه به منطقه سفر کرده بودند، همه ما و  اصحاب رسانه به ویژه همکاران عزیزمان در دو خبرگزاری گرانسنگ “ایرنا” و “ایسنا” را در سوگ ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی دو خبرنگار جوان این خبرگزاری ها، داغدار کرده است.

بی گمان یاد و نام این عزیزان و همه خبرنگارانی که جانشان را در مسیر خدمت به جامعه در مسیر تعالی فرهنگ و اعتلای آگاهی  فدا کرده و در این راه پر کشیده اند، به عنوان شهدای خدمت به فرهنگ و جامعه، در خاطره اصحاب و دوستداران رسانه و بر تارک فرهنگ جاودانه خواهد ماند و راه پرافتخار آنان توسط دلدادگان این عرصه سرنوشت ساز تداوم خواهد یافت.

یادشان گرامی و ارواح مطهرشان با اولیای الهی محشور باد.

روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی در پیاپی درگذشت خبرنگار ایسنا را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

انالله و انا الیه راجعون

مدیر محترم خبرگزاری ایسنا(دانشجویان) خراسان جنوبی

خبرنگاران محترم خبرگزاری ایسنا

درگذشت ناباورانه مرحومه مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به استان آذربایجان غربی مایه اندوه فراوان گردید.

این مصیبت دلخراش را به اصحاب رسانه، خانواده‌ ی داغدار این عزیز، شما و همکارانتان در خبرگزاری  ایسنا تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزدمنان برای آن عزیز سفر کرده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر همراه با سلامتی خواستاریم.

همچنین در پیام علیرضا نصرآبادی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی نیز آمده است:

انالله و انا الیه راجعون

خبر تاسف بار درگذشت دو نفر از خبرنگاران دلسوز و پرتوان حوزه منابع طبیعی و محیط زیست سرکار خانم مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا در حادثه رانندگی که هنگام بازدید از عرصه‌های محیط زیست استان آذربایجان غربی رخ داد، باعث تاسف فراوان گردید.

این ضایعه اندوهناک را به خانواده ایشان، کنشگران محیط زیست و منابع طبیعی و فعالان رسانه‌ای بویژه خبرنگاران تسلیت عرض نموده و از درگاه آفریدگار عالم، آمرزش و غفران الهی را برایشان مسئلت می‌نماییم.

برای دیگر خبرنگاران عزیز نیز که در این حادثه دچار مصدومیت و جراحت شدند از خداوند متعال سلامتی و بهبودی آرزومندیم.

در پی حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در استان آذربایجان غربی و درگذشت دو خبرنگار خبرگزاری های ایسنا و ایرنا، مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی نیز  پیام تسلیتی صادر کرد.

حسن اکبری در پیام تسلیت خود چنین آورده است:

انالله و انا الیه راجعون

خبر تاسف بار و تأثرانگیز درگذشت خبرنگاران فقید خبرگزاری‌های پر مخاطب ایرنا و ایسنا در حادثه دلخراش نقده آذربایجان غربی مایه تألم و افسوس بسیار شد.

خبرنگارانی که با توجه به رسالت آنها در خبرگزاری، پوشش مسائل ، مصائب و چالشهای زیست محیطی  بود، در پی انعکاس تلاش برای بقای طبیعت (احیای دریاچه ارومیه) می کوشیدند، در نهایت بهت و غربت  و در حادثه ای بسیار دلخراش به سوی حضرت پروردگار پر کشیده و جامعه محیط زیست و رسانه ای کشور را در مصیبتی بزرگ فرو بردند.

اینجانب در گذشت مرحومه مهشاد کریمی و مرحومه ریحانه یاسینی خبرنگاران فقید خبرگزاری های ایسنا و ایرنا را به نمایندگی از خانواده حفاظت محیط زیست استان خراسان جنوبی به خانواده محترم این دو عزیز، خبرنگاران محترم و اصحاب رسانه و دوست داران حفاظت محیط زیست در سرا سر کشور تسلیت گفته و از درگاه لایزال الهی برای درگذشتگان این حادثه علو درجات و بازماندگان ایشان صبر و برای مصدومان شفای عاجل مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید