مشکلات و کمبودها خللی در ارائه خدمات ایجاد نکرده است

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به مشکلات و کاستی‌های موجود در پزشکی قانونی، گفت: مشکلات و کمبودهای این سازمان در بخش های مختلف نه تنها خللی در روند ارائه خدمت ایجاد نکرده بلکه موجب تلاش بیشتر و کار جهادی همکاران برای رفع این کمبودها شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی کشور،  عباس مسجدی صبح امروز چهار شنبه ۲۶ آبان در دیدار با رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی با اشاره به پیشرفت های پزشکی قانونی در سال های اخیر، افزود: وضعیت پزشکی قانونی ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر مطلوب تر و توسعه یافته تر است و با بهره مندی این سازمان از کارشناسان مجرب و تجهیزات و امکانات به روز، خدماتی متناسب با علوم و استاندارهای روز را به مردم ارائه می کند.

وی با تاکید بر تلاش این سازمان برای خدمت رسانی بهتر به مردم گفت: پزشکی قانونی در چهارچوب سند تحول قضایی به دنبال خدمت رسانی بهتر به مردم است و با کمک و همراهی کارکنان خدوم و متخصصان تلاشگر برای تحقق این هدف تلاش می کند.

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به سختی های کار در پزشکی قانونی و وجود برخی مشکلات و کمبودها، اظهار امیدواری کرد که با توجه به اهمیت و گستردگی خدمات پزشکی قانونی، این کمبودها با کمک و همراهی مسئولان برطرف شود.

در ادامه این جلسه غلامعلی صادقی رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی نیز با قدردانی از تلاش های پزشکی قانونی در مسیر خدمت رسانی به مردم، بر استمرار حمایت های مجموعه قضایی استان از پزشکی قانونی تاکید و تصریح کرد: پزشکی قانونی بازوی توانمند دستگاه قضایی است که همواره در خدمت مردم بوده و امید است با تلاش و برخورداری از نیروهای متخصص و کارآمد شاهد رشد و بالندگی هر چه بیشتر این سازمان باشیم.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید