ضرورت ارائه طرح‌های “راهبردی” و “کاربردی” در حوزه نیروی انتظامی

ضرورت ارائه طرح‌های "راهبردی" و "کاربردی" در حوزه نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی گفت: کارشناسان مرکز مطالعات راهبردی ناجا بایستی برای تسهیل و تسریع ماموریت ها، بهبود و گشایش امور، تحقق سریع‌تر پلیس تراز انقلاب اسلامی و رویکرد ملموس تر اقتدار توام با عدالت و مهربانی پلیس راهکارهای “راهبردی”، “کاربردی” و “عملیاتی” ارائه دهند.

به گزارش ایسنا سردار حسین اشتری در مراسم افتتاح ساختمان مرکز مطالعات راهبردی ناجا در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی اظهارکرد: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)، ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت و به ویژه شهیدان نیروی انتظامی درود و رحمت می فرستیم و برای فرماندهی معظم کل قوا آرزوی طول عمر توام با سلامتی داریم.

وی با تبریک ایام و اعیاد ماه رجب افزود: در آستانه عید سعید مبعث هستیم و بنده نیز فرا رسیدن این اعیاد را تبریک و تهنیت عرض می کنم و ان شاء الله بتوانیم از فیوضات این ماه مبارک بهره وافی و کافی ببریم. از زحمات شبانه روزی همکاران خدوم و ایثارگرم در سراسر کشور قدردانی کنم که انصافا به صورت “جهادی” و “ایثارگرانه” در راستای تامین نظم و امنیت  جامعه و  آسایش مردم خدمت می کنند.

اشتری در بخش دیگری از سخنان  با تقدیر از سردار  ” احمدرضا رادان ” – رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا – ادامه داد: سردار رادان  برادر و همکار گرامی بنده که صاحب دانش و تجربه بسیار و آشنا به نیروی انتظامی هستند و از اقدامات ایشان و همه همکارانشان قدردانی می کنم. انصافا به همت ایشان و همکارانشان اقدامات مطلوبی صورت گرفته است.

فرمانده ناجا با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های پلیس بر لزوم احصای ماموریت های اولویت دارناجا تاکید کرد و گفت: تعیین اولویت بندی در اجرای ماموریت ها می تواند ما را در مسیر کسب موفقیت های روز افزون قرار دهد البته این امر بایستی متناسب با شرایط، نیاز سنجی و آینده پژوهی باشد.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی  باید در عرصه های مختلف ” پیشتاز ” و ” پیشرو ” باشد، خاطرنشان کرد: به اینکه سرباز ولایت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم، برخود می بالیم و این مهم را توفیق و سعادت می دانیم، راهبردهایمان برگرفته از منویات حکیمانه و تدابیر داهیانه رهبری است و قطعا اولویت های ماموریتی سال آتی را نیز بر مبنای تدابیر معظم له و پاسخگویی به انتظارات و مطالبات ایشان تعریف، تدوین و عملیاتی می شود.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ماهیت و کارکرد مرکز مطالعات راهبردی ناجا اظهارکرد:  سرمایه ها و پیشکسوتان علمی و فرهنگی ناجا در این مرکز حضور دارند و در واقع این مرکز با انجام اقدامات مطالعاتی و راهبردی، پشتیبان همه پلیس های ستادی، تخصصی و استانی است.

اشتری با اشاره به افتتاح ساختمان مرکز مطالعات راهبردی در  ستاد فرماندهی ناجا اظهارکرد: استقرار و ساماندهی این مرکز در ستاد می تواند برکات و نتایج مثمر ثمری برای سازمان داشته باشد علاوه بر این به تقویت تعامل و رابطه دو سویه مرکز مطالعات راهبردی ناجا و رده ها و پلیس های تخصصی منتج می شود.

فرمانده ناجا با تاکید بر لزوم تعامل مداوم پلیس های تخصصی، ستادی، استانی و معاونت ها با مرکز مطالعات راهبردی تاکید کرد: کارشناسان این مرکز بایستی برای تسهیل و تسریع ماموریت ها، بهبود و گشایش امور، تحقق سریع تر پلیس در تراز انقلاب اسلامی و رویکرد ملموس تر اقتدار توام با عدالت و مهربانی پلیس و … راهکارهای “راهبردی”، “کاربردی” و “عملیاتی”  ارائه دهند.

وی با بیان اینکه همه باید برای حرکت در مسیر پیشرفت و ترقی نیروی انتظامی تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: تلاش همگانی برای کسب موفقیت های روز افزون به ارتقای رضایتمندی فرماندهی معظم کل قوا از فرزندان خود در ناجا و البته رضایت مندی مردم منتج می شود.

اشتری در بخش پایانی سخنان خود  با تاکید بر لزوم تزریق روحیه و امید به سبز پوشان ناجا گفت: همه ما افتخار می کنیم که امروز فرصت و توفیق خدمت در نیروی عظیم انتظامی را داریم و ان شاء الله عاقبت مان به شهادت ختم شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، پیش از سخنان سردار ” حسین اشتری ” – فرمانده نیروی انتظامی – سردار ” احمد رضا رادان ” – رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا – با قدردانی از حمایت های فرمانده و هیئت رئیسه ناجا، گزارشی کوتاه از روند اقدامات انجام شده ارائه کرد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *