سهمیه بنزین وانت‌بارهای بدون پروانه اشتغال در شیراز قطع می‌شود

ایسنا/فارس رئیس سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری شیراز گفت: سهمیه سوخت خودروهای باربری که در طرح ساماندهی ثبت‌نام نکنند، قطع می‌شود.

آرش نعمتی بیان کرد: درخصوص ساماندهی ناوگان پروانه فعالیت برای خودرو و پروانه اشتغال برای راننده صادر می‌شود و تمام مراحل ثبت نام نیز به صورت الکترونیک و از طریق سامانه مربوطه انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از شهرداری شیراز نعمتی افزود: مالکان و رانندگان خودروهای حمل بار برای ثبت نام در سامانه می‌توانند به نشانی www.utcms.ir یا سازمان حمل ونقل بار شهرداری واقع در میدان گلستان (کلبه) ابتدای خیابان شهید محمدی فرد، جنب اداره کل ورزش و جوانان مراجعه کنند.

نعمتی با اشاره به برخی مزیت‌های ساماندهی ناوگان حمل بار، عنوان کرد: ماهانه مبلغ ۲۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان یارانه سوخت به هر کدام از ناوگان ثبت شده تعلق می‌گیرد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری شیراز گفت: تاکنون ۱۰ هزار دستگاه از ۷۰ هزار دستگاه ناوگان حمل بار فعال در شیراز یعنی چیزی حدود یک هفتم ناوگان ساماندهی شده است.

نعمتی افزود: با توجه به اینکه سهمیه سوخت بر اساس پیمایش و بار برگ تعیین می‌شود از رانندگانی که خودرو خود را ثبت کرده اند در خواست می‌شود هر بار که باری را جابه جا می‌کنند بار برگ آن را از طریق نصب اپلیکیشن در گوشی خود صادر کنند.

او، در خصوص فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بار نیز گفت: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ شرکت حمل و نقل بار در شیراز فعالیت دارد که ۵۰ شرکت ساماندهی شده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری شیراز گفت: خودروهایی که در تملک شرکت‌ها است هم به صورت گروهی به مدت یک ماه ساماندهی می‌شوند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید