دریافت واکسن ایرانی توسط مقام معظم رهبری خودباوری به توان داخلی را به جامعه تزریق کرد

ایسنا/سمنان رئیس ستاد گام دوم انقلاب کشور معتقد است که دریافت واکسن ایرانی توسط مقام معظم رهبری خودباوری به توان داخلی را به جامعه تزریق کرد.

دکتر حسین نظری رییس ستادگام دوم اظهار کرد: دریافت واکسن تولید داخلی کووید۱۹ از سوی مقام معظم رهبری دارای پیام اعتماد بالای معظم له به اندیشه و توان جوانان ایرانی است.

 وی افزود: در شرایط سخت تحریم بین المللی و وجود برخی خودتحریم ها در داخل، اما جوانان خودباور ایرانی با استفاده از فکر و اراده قوی ایرانی تمامی عرصه های نوین علمی را درنوردیده و افتخار آفریدند .

نظری با اذعان به اینکه مقام معظم رهبری همواره نگاه ویژه ای به جوانان مومن انقلابی داشته خاطرنشان کرد: در همه سال های پس از انقلاب هرگاه به این جوانان اعتماد شده نتیجه درخشانی به همراه داشته  و تولید واکسن ایرانی تنها یکی از آنها است.

وی به موفقیت های کشورمان در حوزه های دفاعی، هسته ای، نانو، سلول های بنیادی و…اشاره و اظهار کرد: حرکت در مرزهای علم در هر کدام از این بخش ها گویای این است که جوانان ایرانی اسلامی به خودباوری رسیده و توان رقابت با پیشرفته ترین کشورها را در دانش های نوین نیز دارند.

ی به اهمیت تولید واکسن کرونا از سوی جوانان ایرانی پرداخت و تصریح کرد: بی شک این موفقیت بزرگ نتیجه تحقق شعار ما می توانیم و اعتقاد به خوداتکایی علمی و فناوری داخلی است.

وی اظهار میدواری کرد: این رویکرد خودباوری به توان داخلی هرچه بیشتر در بین دیگر مسولین نیز گسترش یابد و شاهد استمرار هرچه بیشتر .موفقیت های علمی و فناوری جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی باشیم

رئیس ستاد گام دوم انقلاب چشم انداز پیش روی کشورمان را روشن خواند و گفت: با اتکا و اعتماد به این جوانان مبتکر و انقلابی می توان به آینده روشن و درخشان کشور باور داشت.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید