حماسه حضور در انتخابات جنگ روانی دشمن را خنثی کرد

ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مشارکت ۴۹ درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری در شرایط کرونایی و جنگ روانی دشمن با محوریت عدم حضور مردم در پای صندوق های رای، حماسه ای بزرگ و نا امید کننده دشمن بود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در هشتاد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه کاهش مشارکت مهمترین بحث در انتخابات ۱۴۰۰ بود، گفت: وضعیت بیماری کرونا در کشور، مشکلات اقتصادی و معیشتی، گرانی، فاصله گرفتن مسئولان میانی از مردم، جنگ روانی و رسانه ای دشمن و پیاده نظام آنها برای عدم مشارکت مردم در انتخابات مانع از حماسه حضور در این رویداد بزرگ ملی نشد.

وی افزود: حتی اشکالاتی فنی در دستگاه های الکترونیکی رای گیری که در ساعات روز انتخابات بوجود آمد مانع از حضور حماسی مردم نشد.

به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، آل هاشم با بیان اینکه ۴۹ درصد افراد واجد شرایط در انتخابات شرکت کرده اند، ادامه داد: آیت الله رئیسی با ۶۲ درصد آراء مردم به ریاست قوه مجریه انتخاب شده و امیدواریم کابینه پرتلاش و جهادی ایشان در خدمت رسانی به مردم موفق باشند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید