اکنون Threads به شما امکان می دهد اکانت خود را بدون حذف اکانت اینستاگرام خود حذف کنید

Threads now lets you delete your account without deleting your Instagram account

به گزارش رستگار نیوز و به نقل از گسمارنا متا Threads را در اوایل جولای راه اندازی کرد و با ثبت نام کاربران کنجکاو اینستاگرام برای سرویس متن محور جدید، تنها در پنج روز به 100 میلیون کاربر رسید. با این حال، کاربران به سرعت متوجه شدند که این یک خیابان یک طرفه است – هنگامی که یک حساب Threads را فعال کردید، تنها راه برای حذف آن حذف کل حساب اینستاگرام خود بود. بود.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام اعلام کرد که این محدودیت اکنون برداشته شده است. کاربرانی که می خواهند از Threads خارج شوند می توانند به تنظیمات > حساب > حذف یا غیرفعال کردن نمایه بروند. همانطور که از نام آن پیداست، این گزینه به شما این امکان را می دهد که به طور موقت حساب خود را به حالت تعلیق درآورید یا برای همیشه آن را حذف کنید. در هر صورت، حساب اینستاگرام شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

متا اخیراً نحوه نمایش پست Threads را تغییر داده است و اکنون آنها در سایر سیستم عامل های متا مانند فیس بوک ظاهر می شوند. دومین تغییری که امروز اعلام شد این است که می‌توانید این را محدود کنید – برای آن به تنظیمات > حریم خصوصی بروید. توجه داشته باشید که این فقط برای فیس بوک و نه اینستاگرام اعمال می شود، که بدون توجه به این موضوع، پست های Threads شما را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *