ادامه تلاش‌ها برای فعالیت واحدهای راکد/مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه عملی شود

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به این استان که به تازگی رئیس جمهور منتخب شده، تأکید کرد: امید می‌رود مصوبات آن سفر عملی شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های نماز جمعه چهارم تیر ماه خرم‌آباد در مصلی الغدیر، با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات، اضافه کرد: مردم با وجود مشکلاتی که داشتند با حضور پرشور در انتخابات دشمن را ناامید کردند و نتیجه‌ای که به دنبال آن بودند به خوبی رقم خورد.

 

وی ادامه داد: مردم از مدت‌ها قبل خودشان را برای این رویداد سیاسی آماده کرده بودند که در این راستا از تمامی اقشار تقدیر و تشکر می‌کنیم.

 

شاهرخی با اشاره به مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به لرستان که به تازگی رئیس جمهور منتخب شده، تأکید کرد: امید می‌رود مصوبات آن سفر عملی شود و پاسخ فداکاری مردم در انتخابات پیشرفت اقتصادی خواهد بود.

 

خطیب جمعه خرم‌آباد با اشاره به مناسبت‌های تیرماه، تصریح کرد: یکم تیرماه با نام روز اصناف نام‌گذاری شده است، قشری که برای حفظ سلامت مردم به مقررات ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا عمل کردند. پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با موادمخدر بوده و برگزاری شورای مبارزه با موادمخدر در استان نیازمند توجه جدی است.

 

وی با اشاره به حادثه ترور رهبر معظم انقلاب در ششم تیرماه، اضافه کرد: خداوند را شاکریم که این ذخیره الهی را برای ما محفوظ داشته است.

 

 

شاهرخی بیان کرد: حادثه ترور شهدای هفتم تیر ماه، چهره زشت منافقین را آشکار کرد. این شهدای گرانقدر سند مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و تروریست‌ها اکنون در دامن کشورهای اروپایی قرار دارند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با تبریک هفته قوه قضاییه، تأکید کرد: اجرای عدالت و رضایتمندی مردم باید در دستور کار این قوه قرار بگیرد و باید همچنان با اقتدار اجرای عدالت در جامعه ادامه پیدا کند.

 

وی در ادامه با اشاره به پیگیری‌ها برای فعال کردن واحدهای تولیدی راکد، افزود: امید می‌رود این واحدها دوباره به عرصه تولید برگردند و بخشی از مشکل بیکاری جوانان برطرف شود.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید