آمادگی سپاه برای همکاری با دستگاه قضا در فارس
عکس آرشیوی است.

ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس، ارتباط این مجموعه با دستگاه قضایی را مثال‌زدنی ارزیابی و بر آمادگی کامل برای توسعه همکاری‌ها خصوصا در زمینه پیشگیری از وقوع جرم، تاکید کرد.

سردار یدالله بوعلی در دیدار با رئیس کل و جمعی از مسئولان دادگستری فارس، ضمن تبریک ایام هفته قوه قضائیه، گفت: شخصیت بزرگ و سیرۀ رفتاری شهید آیت الله دکتر بهشتی بهترین نمونه و الگو برای مدیران، قضات و کارکنان قوه قضائیه است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، بوعلی با بیان اینکه سپاه و بسیج فارس با بکارگیری تمام امکانات و ظرفیت ها آماده تعامل و همکاری با دستگاه قضائی استان هستند، گفت: امروز یک رابطه دوستانه و صمیمانه مثال زدنی بین سپاه و دستگاه قضائی در استان فارس برقرار است و در این فضای تعامل و هماهنگی بیش از پیش می توانیم در زمینه کاهش و پیشگیری از وقوع جرم همکاری کنیم.

بوعلی با بیان اینکه تحقق عدالت در جامعه یکی از رسالت های مهم قوه قضائیه است، گفت: قوه قضائیه اقدامات خوبی در زمینه مبارزه با فساد اقتصادی و برخورد با مفسدان اقتصادی داشته که این روند موجبات رضایت هر چه بیشتر افکار عمومی را در پی داشته است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه مرحله جدید طرح نذر رهایی در آینده نزدیک و مصادف با یکی از مناسبت های مذهبی برگزار خواهد شد، گفت: آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی علاوه بر اینکه نشاط و اُمید را به خانواده ها و فرزندان ایشان بازگردانده بلکه بروز آسیب های اجتماعی در جامعه را کاهش خواهد داد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید