48 ساعت سرنوشت‌ساز برای باشگاه هندبال زاگرس

ایسنا/کرمانشاه درحالی که تیم‌های لیگ برتری هندبال تنها 48 ساعت فرصت دارند برای حضور در فصل پیش روی این لیگ اعلام آمادگی کنند، فدراسیون هندبال هنوز جواب قطعی برای امکان بازگشت تیم زاگرس اسلام‌آبادغرب به جمع تیم‌های لیگ برتری نداده است.

سجاد اعظم مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به رایزنی‌هایی که تاکنون با فدارسیون برای بازگشت تیمش به لیگ برتر داشته، اظهار کرد: سه روز پیش با آقای پاکدل رئیس فدراسیون در خصوص امکان بازگشت تیممان به لیگ برتر رایزنی کردم، اما ایشان بصورت شفاف نه جواب مثبت و نه جواب منفی دادند.

وی تصریح کرد: طی این رایزنی قرار بر این شد رئیس فدراسیون امکان بازگشت تیم زاگرس به لیگ برتر را بررسی کند، اما علیرغم گذشت سه روز هنوز جوابی به ما نداده است.

مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس اسلام آبادغرب افزود: این درحالی است که تیم ها تنها 48 ساعت فرصت دارند که اعلام کنند آیا قصد حضور در لیگ برتر را دارند، یا خیر.

وی خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون علاقمند به توسعه هندبال در کل کشور است و به توانایی استانهای غربی کشور واقف بوده، بنابراین انتظار داریم که این بار هم نگاه ویژه ای به این استان داشته باشد و با بازگشت تیم زاگرس به لیگ برتر موافقت کند.

اعظم با بیان اینکه استاندار و نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی هم تاکنون رایزنی‌های زیادی را برای بازگشت تیم به لیگ برتر داشته‌اند، افزود: دیروز هم تماسی با این مسئولین داشتم و شرایط تیم زاگرس را برایشان تشریح کردم که اعلام کردند بازهم پیگیری خواهند داشت.

وی اضافه کرد: امیدواریم به خاطر زمان اندکی که پیش رو داریم مجمع نمانیدگان استان حامی این تیم باشند و مجدانه پیگیری‌هایی را داشته باشند.

مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس اسلام آبادغرب در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر بُعد اجتماعی بازگشت تیم به لیگ برتر از بُعد ورزشی آن مهمتر است، گفت: حضور تیم زاگرس در لیگ برتر اکنون به یکی از اولویت های مهم ورزشی مردم و بویژه جوانان اسلام آبادغربی تبدیل شده و بسیاری از آنها خواهان حضور دوباره این تیم در لیگ برتر هستند.

وی به مشکلات مالی که طی سالهای گذشته تیمش با آن گریبانگیر شده بود هم اشاره ای کرد و گفت: خوشبختانه با یک اسپانسر رایزنی هایی داشتیم که موافقتش را برای حمایت از این تیم برای چندسال گرفته ایم، البته این منوط به حضور دوباره تیم زاگرس در لیگ برتر است، در غیر اینصورت در لیگ دسته اول هم شرکت نمی کنیم.

اعظم اعلام کرد: باتوجه به اینکه قرعه کشی لیگ چهارم مرداد و رقابت های لیگ اواخر مرداد آغاز می شود، برای همین فرصت چندانی هم برای بستن تیم نداریم و درصورتی که فدراسیون موافقت کند حضورمان در لیگ امسال تنها برای ثبیت خواهد بود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید