کشف قتل و دستگیری قاتل متواری در یاسوج

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری قاتل متواری به همراه ۷ نفر از همدستانش توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد.

سرهنگ” سعید بالش زر” در بیان جزئیات این خبر افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در سطح شهر یاسوج، موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در بررسی مأموران مشخص شد شخصی در یکی از خیابان های شهر یاسوج توسط فردی با اسلحه گرم به شدت مجروح و متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.
رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از چند روز تلاش شبانه روزی و با انجام تحقیقات پلیسی گسترده، با همکاری خانواده و بستگان متهم، محل تردد و مخفیگاه قاتل را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی به همراه ۷ نفر از همدستانش در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
بالش زر با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد، تاکید کرد: متهم انگیزه خود از ارتکاب قتل را اختلافات مالی عنوان کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، وی در پایان با اشاره به این که سلاح به کار رفته در قتل از متهم کشف و ضبط شد، بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید