پیام تبریک نماینده ولی فقیه در سپاه برای انتصاب رییس قوه قضاییه

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در سپاه برای انتصاب رییس قوه قضاییه

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضاییه را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، در پی انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضاییه با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای

سلام علیکم؛

حسن اعتماد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سپردن سکان قوه قضاییه به جنابعالی که در زمره بزرگ مردان مصمم، صادق، قاطع و موفق دستگاه قضا می‌درخشید را تبریک عرض می کنم.

بی شک این انتصاب مبارک فرصت نوینی برای اجرای همه جانبه سند تحول قضایی و جهت گیری های بیانیه گام دوم انقلاب قلمداد و به مدد تجارب ارزشمند و کارنامه درخشان آن برادر فاضل طی چهار دهه خدمت و نقش آفرینی های موفق و ماندگار در دستگاه قضا، نویدبخش تعمیق خط عدالت گستری و رویکرد فسادستیزی، ارتقای اعتماد و سرمایه اجتماعی نظام و پاسخ به انتظارات رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب با بهره‌گیری از ظرفیت ها و توانمندی های موجود به ویژه نیروهای کارآمد، صالح و پاکدامن قوه قضاییه خواهد بود.

دوام توفیق آن فقیه عالیقدر و روحانی مجاهد، انقلابی و ولایی در این سنگر خطیر، تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نایب بر حقش مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را  از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

عبدالله حاجی صادقی

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *