مدیران تا روز پایانی عمر دولت باید به وظیفه خود عمل کنند

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: تمام مدیران باید تا آخرین روز عمر دولت به وظایف خود به خوبی عمل کنند.

هوشنگ بازوند در جلسه امروز (3 تیر) شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه با اشاره به پایان کار دولت گفت: برخی مدیران در این شرایط صحبت هایی مبنی بر رفتن می کنند و باید به این مدیران یادآوری کرد که باید تا روز آخر به وظیفه خود عمل کنند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تشکیل کمیته‌ای  برای پیگیری پروژه های ضروری استان گفت: در این کمیته چالش های پروژه های ضروری استان بررسی و رفع خواهد شد

وی افزود: حدود کمتر از دو ماه به پایان تحویل دولت مانده و از مدیران میخواهم طی این مدت همکاری کرده و چالش های پروژه های ضروری استان را شناسایی و به این کمیته اعلام کنند تا در حد توان برای رفع مشکلات آنها تلاش کنیم.

بازوند یادآور شد: دولت آینده با شرایط موجود اقتصادی مشکلات بسیاری دارد و نباید بر مشکلات آنها اضافه کنیم و باید تا حد توان در این مدت کوتاه از قسمتی از این مشکلات کم کنیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه هنوز بحث تردد زوار در اربعین قطعی نیست، گفت: اربعین امسال به احتمال قوی شاید اجازه تردد تعدادی از زوار با هماهنگی کشور عراق داده شود و برای همه شرایط باید آماده باشیم.

بازوند گفت: تردد زوار در اربعین قطعا باید با مجوز ستاد اربعین صورت گیرد، اما در هر صورت ما باید از همین حالا برای میزبانی احتمالی  آماده باشیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به نامگذاری پنجم مرداد به نام روز ملی کرمانشاه گفت: این اقدام ارزشمندی است که باید توسط رسانه ها به آن پرداخته شود.

بازوند گفت: متاسفانه اگر نقطه ضعفی داشته باشیم در رسانه ها بازتاب گسترده ای پیدا می‌کند، اما کارهای مثبت آنچنان که باید بازتاب پیدا نمی کند.

وی افزود: نامگذاری این روز به نام روز ملی کرمانشاه ظرفیت خوبی برای معرفی استان و ظرفیت های آن در سطح کشور است.

بازوند با تاکید بر لزوم کارهای فرهنگی گسترده در این روز گفت: شاید اجرای برنامه های فرهنگی در شرایط سخت اعتباری فعلی دشوار باشد، اما مدیران باید بدانند همه کارهای فرهنگی نیازمند اعتبار نیست و می‌توان با حداقل ها کارهای خوبی ارائه کرد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید