لزوم مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به بهره گیری از ظرفیت فنی و حرفه‌ای برای ارتقای مهارت آموزی بر ضرورت مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، حشمت الله عسگری در دومین جلسه کارگروه تخصصی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان تهران با تاکید بر لزوم رفع موانع واحدهای تولیدی سطح استان گفت: تمام تلاش و برنامه‌ریزی‌های استانی بر رفع موانع تولید و تحقق چشم انداز صورت گرفته و امید است ظرف مدت ۲ هفته آینده نسبت به جمع آوری موارد و مشکلات پیش روی واحدهای راکد و غیرفعال، اقدامات لازم انجام شود.

وی با تاکید بر برش استانی هر دستگاه در رفع موانع تولید افزود: هر مجموعه و دستگاه استانی با توجه به سطح بندی از مشکلات تولیدی‌ها و موارد مورد نیاز، ترتیبات لازم را اتخاذ و گزارشات به استان ارائه شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به ضرورت تعامل آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای با کارکنان وظیفه نیروهای مسلح افزود: نقش آموزش در مهارت آموزی افراد امری بدیهی است و در این راستا نیز تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا با ارتقای توانمندی افراد بتوان گامی مهم در راستای رفع موانع تولید برداشت.

عسگری تاکید کرد: امید است با نظم بخشی به جلسات بتوان سهم اشتغال استان را افزایش داده و منابع به این سمت کشانده شود تا بتوان هدف گذاری‌های صورت گرفته را محقق کرد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید