قاچاقچیان مسلح متواری در عملیات پلیس کرمان دستگیر شدند

ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: پنج نفر از اعضای یک باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر که پس از درگیری مسلحانه با پلیس استان اصفهان از محل متواری شده بودند در یک اقدام اطلاعاتی مشترک و منسجم شناسایی و دستگیر شدند.

سردار “عبدالرضا ناظری” امروز ۲۸ تیرماه اظهار کرد: اعضای یک باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر، بامداد ۲۳ تیرماه پس از درگیری مسلحانه با پلیس استان اصفهان با رها کردن ۹۰۰ کیلو مواد افیونی، یک قبضه سلاح  و مقادیری مهمات، از محل متواری می شوند که بلافاصله موضوع به رده های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس در استان های همجوار گزارش داده می شود.

وی افزود: پس از اقدام اطلاعاتی مشترک و منسجم  پلیس در استان های اصفهان، خراسان جنوبی و کرمان،  سرانجام کمتر از ۴۸ ساعت در عملیات پلیس کرمان در مسیر ماهان سرکرده این باند، معروف به “پیرو” که نزدیک به ۱۸ سال تحت تعقیب پلیس بوده به همراه چهار نفر دیگر از اعضای ابن باند دستگیرشدند.

ناظری در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی بیان کرد: این باند به عنوان یکی از سرکاروان های حمل و قاچاق مسلحانه موادمخدر در محورهای جنوب و جنوب شرق کشور، فعالیت زیادی داشته است که با دستگیری سرکرده و عوامل اصلی آن، تلاش پلیس برای برخورد با سایر عوامل و باندهای مرتبط با آنان در دستور کار است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید