علیرضا دبیر: عزیزی شاهرگش را هم برای کشتی تهران می‌دهد!

رییس فدراسیون کشتی در دیدار با جمع زیادی از مربیان و پیشکسوتان کشتی تهران تاکید کرد:عبدالله عزیزی شاهرگش را هم برای کشتی تهران می‌دهد.

به گزارش ایسنا، پس از انتقادات برخی مربیان مطرح کشتی استان تهران از بی‌توجهی مسوولان هیات کشتی تهران و هم‌چنین اوضاع نه چندان مساعد کشتی پایتخت طی سال‌های اخیر، سرانجام علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، با حضور در سالن هفتم تیر تهران، جلسه‌ای را با حضور مسوولان هیات کشتی پایتخت، رییسان هیات‌های کشتی شهرستان‌های تهران و تعداد زیادی از مربیان و پیشکسوتان کشتی تهران برگزار کرد.

در این جلسه علاوه بر مسوولان هیات کشتی تهران، ناصر نوربخش رییس انستیتو فدراسیون کشتی، ملاجعفری نایب رییس اداره کل ورزش و جوانان تهران و محسن کاوه مسوول مربیان استان تهران نیز حضور داشتند و مربیان و رییسان هیات‌ها به بیان نظرات و انتقادات خود پرداختند.

طبق اعلام هیات کشتی تهران، دبیر در این جلسه با وجود انتقادات از عملکرد رییس هیات کشتی پایتخت، اظهار کرد: بنده شاهدم که آقای عزیزی شاهرگش را نیز برای کشتی تهران می‌دهد. بنده اعلام می‌کنم در کنار آقای عزیزی هر کاری از دستم بیاید برای کشتی تهران انجام می‌دهم.

رییس فدراسیون کشتی هم‌چنین تاکید کرد: مربیان باید به کمک هیات کشتی بیایند، نه این که تمام تقصیرها را به گردن هیات کشتی تهران بیندازند.

وی هم‌چنین گفت: آماده‌ایم خوابگاه بعثت و سالن هفتم تیر را با همکاری اداره ورزش و جوانان استان، جهت برگزاری مسابقات ملی و استانی بازسازی کنیم.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید