تمجید فدراسیون‌جهانی از برنامه توسعه راهبردی موی تای ایران در بخش زنان

فدراسیون بین‌المللی موی‌تای(IFMA) با انعکاس گزارشی در سایت خود از توسعه و نگاه ویژه انجمن موی تای ایران در بخش زنان تمجید کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از  فدراسیون ‌انجمنهای ورزشی، فدراسیون بین‌المللی موی تای در گزارشی در سایت خود از توسعه و نگاه ویژه انجمن موی تای ایران به بخش زنان تمجید کرد.

در گزارش فدراسیون بین‌المللی موی تای آمده است: انجمن موی تای ایران با مدیریت آگاهانه جواد نصیری به عنوان یکی از اعضای شورای ریاست فدراسیون جهانی و مشارکت کامل کمیته ملی المپیک ایران برنامه راهبردی هشت ساله ای را تدوین و اجرا کرده و این برنامه چشم انداز و محور توسعه موی تای زنان در ایران بوده جایی که نه تنها تعداد ورزشکاران این حوزه رشد کرده بلکه حضور زنان در سکوهای جهانی ارتقا داشته و مهمتر اینکه در تربیت داوران و مربیان زن عملکرد قابل توجهی داشته است.
به طرز قابل تحسینی موی تای ایران یکی از موفق ترین کاروان های اعزامی زنان را در مسابقات جهانی ترکیه و آسیایی امارات داشت که اجرای صحیح و دقیق برنامه های آموزشی مدون باعث ارتقاء دانش و تجربه بین‌المللی زنان شد.
ایران نخستین فدراسیون و انجمن ملی بود که با هماهنگی فدراسیون جهانی و شخص استفان فوکس دبیرکل و خانم سوگلسی رییس کمیسیون‌ زنان ایفما یونیفرم مخصوص زنان خود را طراحی کرد و این پوشش الگویی شد برای کشورهای اسلامی و الهام بخش برابری جنسیتی در موی تای دنیا.
“انجمن ‌موی تای ایران اعتقاد دارد بسیار مهم است تا مطمئن شویم رشد و ارتقاء در مسیر جنبش المپیک و ایده‌آل هایش است.”
“برابری جنسیتی یکی از اهداف مهم نه تنها به عنوان بخشی از اهداف برنامه توسعه پایدار سازمان ملل، بلکه از اهداف ایفما نیز است و به همین دلیل از صمیم‌ قلب به موی تای ایران برای کار فوق العاده هدایت تغییرات مثبت اجتماعی و تاثیرات آن در رشد ورزش در آینده نزدیک تبریک می گوییم.”

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید