تغییر فرمانده مقابله با کرونا در استان سمنان

ایسنا/سمنان با انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان فرمانده مقابله با همه گیری کروناویروس در این استان پهناور تغییر کرد.

دکتر نوید دانایی بعد از چند سال تکیه بر کرسی ریاست این دانشگاه و قریب دو سال فرماندهی ستاد مقابله با کرونا استان، این کرسی را بهدکتر کامران قدس سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی سمنان سپرد.

در دوران مدیریت دکتر نوید دانایی بسیاری از زیرساخت های درمانی استان ارتقا و بخش قابل توجهی از پروژه های نیمه تمام این

دانشگاه تکمیل شد. نوید دانایی در دوران دبیری ستاد کرونا پنج پیک کرونا را در این استان مدیریت کرد.

همچنین دکتر کامران قدس سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در اولین روز فعالیت رسمی خود، با حضور در دفتر نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم سمنان، با حجت‌الاسلام والمسلمین مطیعی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه نیز حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین مطیعی با تبریک و ابراز خرسندی از انتصاب دکتر قدس، از زحمات و تلاش‌های دکتر نوید دانائی در دوران تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار کرد: در سمت جدید بیش از گذشته تمام تلاش خود را برای رضایتمندی مردم و بیماران به کار بسته ام و ان‌شاءالله در ادامه راه نیز تمام توانم در این راستا خواهد بود. خدمت به مردم استان افتخار ما است و در این راه از دانش و تجربیات همه مسئولان و همکاران در سطح دانشگاه بهره خواهیم برد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان یادآور شد: از نماینده محترم ولی فقیه در استان که همواره عنایت خاصی به حوزه سلامت داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و یقیناً فرمایشات و نصایح ایشان را نصب العین خود قرار خواهیم داد.

وی با تشکر از ائمه جماعات و روحانیت معزز در آگاهی بخشی جامعه در راستای اهمیت حوزه سلامت، گفت: همراهی و حمایت جامعه روحانیت و ائمه جماعات استان با حوزه سلامت ستودنی است و مطمئنا این همراهی تاثیر بسزایی در انجام وظایف ما به نحو شایسته و مطلوب خواهد داشت.

در حجت الالسلام و المسلمین مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب دکتر کامران قدس به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اظهار کرد: بومی بودن مسئولان این حسن را دارا است که درد آشنا هستند و با مردم این دیار زندگی کرده‌اند. دکتر نوید دانائی نیز در سمت ریاست سابق دانشگاه منشا خدمات ارزشمندی بودند که برای وی در ادامه مسیر زندگی و خدمت آرزوی موفقیت می کنم.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان ادامه داد: حوزه سلامت، حوزه‌ای بسیار حساس است چرا که با جان و زندگی مردم سر و کار دارد لذا شایسته است دانشجویانی که برای مردم در دانشگاه تربیت می‌شوند، در تعلیم و تربیت آنان دقت بیشتری شود.

وی یادآور شد: همه با اخلاص و صداقت به مردم خدمت کنیم تا رضایتمندی آنان و در مقطعی بالاتر رضای الهی را در کارنامه اعمال خویش داشته باشیم.جناب آقای دکتر کامران قدس به عنوان سرپرست دانشگاه مورد اعتماد وزیر محترم مجموعه قرار گرفته اند و مطمئناً برای خدمت بیشتر به مردم با نیروی جوانی و تجربه خود تلاش خواهد کرد.

همچنین دکتر کامران قدس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان پیش از این با حضور در یادمان شهدای دانشگاه، با شهدای خوشنام دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تجدید میثاق کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان کرد: حیات طیبه شهدا در تار و پود دانشگاه حس می شود و امروز با شهدای خوشنام گرانقدر میثاق می بندیم که تداوم بخش راه آن بزرگواران باشیم.

دکتر قدس بر لزوم کمک از شهدا برای انجام وظیفه مهم و موثر حوزه سلامت استان، تاکید کرد و گفت: ما در تمامی حوزه های دانشگاه اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان باید ایثار و شهامت شهدا را سرلوحه مسیر خود قرار دهیم و ضمن پایبندی به اصول اخلاقی و ارزش های والای شهدا، از این عزیزان بخواهیم که ما را در گام برداشتن در مسیر توسعه و پیشرفت کشور یاری کند.

وی افزود: امروز در پیشگاه خداوند و در جوار شهدای گرانقدر دانشگاه عهد و میثاق می بندیم که تداوم بخش راه ائمه معصومین باشیم و تمام تلاش ما بر این است که ان شاء الله ارزش های معنوی و علمی در کنار هم بیش از پیش رشد و ارتقاء پیدا کنند.

دکتر کامران قدس متخصص قلب و عروق و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی سمنان بوده است.

خبرگزاری ایسنا سمنان ضمن خداقوت به دکتر دانایی برای سرپرست جدید علوم پزشکی سمنان آرزوی توفیق دارد.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید