برگزاری دومین دوره جهانی رویارویی با خانواده‌های افراد مرگ مغزی
عکس خبر آرشیوی است.

قائم مقام انجمن اهدای عضو ایرانیان از برگزاری دومین دوره جهانی رویارویی با خانواده های افراد مرگ مغزی خبر داد و گفت: این دوره پنج سال پیش طراحی و به موسسه TPM اسپانیا پیشنهاد داده شد که بعد از ۲ سال به تصویب رسید و بعد از اتمام بسترسازی‌ها، سال گذشته اولین دوره آن شروع شد.

به گزارش ایسنا، دومین دوره جهانی رویارویی با خانواده‌های افراد مرگ مغزی(TPM) با حضور دکتر کتایون نجفی زاده و دکتر امید قبادی از ایران ظهر امروز دوشنبه ۲۴ آبان آغاز به کار کرد و به مدت سه روز ادامه دارد. طراح این دوره که به‌صورت مجازی در جهان برگزار می‌شود، دکتر کتایون نجفی زاده، مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان و دکتر امید قبادی، قائم‌مقام این انجمن هستند.

دکتر امید قبادی- قائم مقام انجمن اهدای عضو ایرانیان در خصوص نحوه و زمان طراحی این دوره گفت: این دوره ۵ سال پیش طراحی و به موسسه TPM اسپانیا پیشنهاد داده شد که بعد از ۲ سال به تصویب  رسید و بعد از اتمام بسترسازی‌ها سال گذشته اولین دوره آن شروع شد.

وی تأکید کرد: در این دوره مصاحبه‌گران روش‌های اصولی رویارویی با خانواده‌های افراد مرگ مغزی را یاد می‌گیرند و دو محور اصلی آن هدایت خانواده به سمت بهترین تصمیم برای عزیز متوفی‌شان و پیشگیری از هرگونه آسیب روحی به خانواده در لحظات بحرانی است.

بنابر اعلام روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، گفتنی است این دوره توسط موسسه TPM اسپانیا و با حضور مصاحبه‌گرانی از ۲۰ کشور دنیا و حضور ۸ مدرس از کشورهای آمریکا، اسپانیا، برزیل، فرانسه، ایتالیا، مجارستان و ایران برگزار می‌شود.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید