باید واقعیت‌های مصرف مواد مخدر را برای
 جوانان و جامعه نمایش دهیم

ایسنا/ایلام معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام از برپایی نمایشگاه و ایستگاه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ “فرزاد یاسمی” اظهار کرد: به منظور اطلاع رسانی و آموزش همگانی در حاشیه شهر و محلات آسیب پذیر، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر و دفتر تسهیل گری محله بانبرز  اقدام به برپایی نمایشگاه پیشگیری از آسیب‌های مواد مخدر و همچنین ایستگاه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان کرد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه  و ایستگاه نقاشی در محله بانبرز شهر ایلام برگزار شد،گفت: خوشبختانه این نمایشگاه مورد استقبال خوب کودکان و نوجوانان و اولیاء آنان قرارگرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این نمایشگاه نشان دادن معضلات فرا روی جوانان و چالش‌های اجتماعی سوءمصرف موادمخدر است.

یاسمی تاکید کرد: ما باید واقیعت ها و آسیب های اجتماعی مصرف مواد مخدر را به جوانان و جامعه نمایش دهیم و برپایی این گونه نمایشگاه ها در مناطق آسیب پذیر و حاشیه شهر قطعاً میتواند در بیداری اجتماعی جوانان ،و اتخاذ تصمیمات پیشگیرانه خانواده ها مفید باشد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام  گفت:در پایان این نمایشگاه به به ۴۰ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه نقاشی پیشگیری از آسیب های مواد مخدر جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید