اولین شهرک ضایعات در یزد راه اندازی می شود

ایسنا/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از ساماندهی ضایعات شهر یزد برای اولین بار در استان خبر داد و افزود: پس از سالها پیگیری، ساخت اولین شهرک ضایعات استان در شهر یزد با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی آغاز شد.

«محسن صادقیان» در این مورد گفت: ساماندهی مراکز ضایعاتی پراکنده در شهر یزد در حوزه معاونت سیاسی و معاونت عمرانی استانداری با برگزاری جلسات متعدد، طی چند سال گذشته مورد پیگیری قرار گرفت  و تلاش‌هایی برای ایجاد شهرکی به نام شهرک ضایعات انجام شد.

وی با بیان این که این شهرک با کمک اتحادیه صنفی، بخش خصوصی و شهرداری یزد ساماندهی ایجاد می شود، بیان کرد: با توجه به طولانی شدن روند واگذاری زمین به شهرداری، بهترین و سریعترین گزینه برای اجرایی شدن این موضوع ورود بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار در این زمینه بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، صادقیان گفت: با ایجاد این شهرک، شهرداری با داشتن نقش حاکمیتی در این موضوع، راهبری انتقال واحدهای مذکور از سطح شهر به سایت مذکور و همچنین مدیریت کلان مجموعه در واگذاری و تعیین نرخ را بر عهده خواهد داشت و قطعاً با همکاری همه دستگاه ها، نهادها و بخش خصوصی می‌توانیم شاهد اجرای یک طرح موفق و منحصر بفرد در استان باشیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید