آغاز عملیات ساخت ۶ پروژه و افتتاح ۹ فضای آموزشی در شهرستان دنا تا پایان دولت دوازدهم

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۵ فضای آموزشی و خوابگاهی تا پایان دولت تدبیر و امید افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

“پیروز کرمی”، در حاشیه بازدید از پروژه های شهرستان دنا، (شهر سی سخت )که با حضور ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیران کل نوسازی مدارس استان‌های فارس و خوزستان انجام گرفت، گفت: تا پایان دولت تدبیر و امید 9 فضای آموزشی افتتاح و 6 باب فضای آموزشی و خوابگاهی کلنگ زنی می شود.

وی افزود: فضاهای که قرار است در چند روز آینده کلنگ زنی شوند عمدتا مدارسی بوده که در اثر زلزله 29 بهمن 1399 در شهر سی سخت دچار آسیب های جدی شده و به همت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور و با انتخاب استان‌های معین  برآورد اولیه انجام ، پیمانکاران مشخص و در روزهای آتی شاهد کلنگ زنی این پروژه ها خواهیم بود.

مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اعتبار هزینه شده برای انجام پروژه هایی که قرار است کلنگ‌زنی شود بالغ بر 64 میلیارد تومان می باشد که از محل اعتبارات خیری و ملی تامین خواهد شد.

به گزارش ایسنا،به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد،کرمی خاطر نشان کرد: اعتبار هزینه شده برای 9 فضای آموزشی که قراراست مورد بهره برداری قرار گیرند بالغ بر22 میلیارد تومان بوده که از اعتبارت خیرین حقوقی و ملی هزینه شده است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید