آخرین وضعیت اصغر شاهوردی

اصغر شاهوردی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده، واکسن کرونا دریافت می‌کند.

به گزارش ایسنا، این صدابردار قدیمی سینما که از سال 1386 براثر یک حادثه رانندگی هنگام بازگشت از لوکیشن فیلم «چراغی در مه» دچار آسیب‌دیدگی مغزی شد و از آن روز تا به حال در بستر افتاده، هفته گذشته به دلیل عفونت ریه در بیمارستان فیروزگر تهران بستری شد و حالا با برطرف شدن عفونت پس از 10 روز مرخص شده است.

اشرف افشاری – همسر این صدابردار – با بیان اینکه مشکل اخیر اصغر شاهوردی برطرف شده ولی باید داروهایی را مصرف کند، گفت که امروز تزریق واکسن کرونا این هنرمند نیز انجام خواهد شد.

او که از برگشتن همسرش به منزل خوشحال و شاکر است، از کسانی که در روزهای گذشته جویای حال اصغر شاهوردی بوده‌اند تشکر کرد.

افشاری که 14 سال است به دلیل ناتوانی جسمی همسرش پس از تصادف به تنهایی از او پرستاری می‌کند، بارها از بی‌توجهی مسببان آن حادثه گله‌گزاری کرده و هفته پیش هم به ایسنا گفته بود: با وجود همه این سختی‌ها هنوز عاشق شوهرم هستم و نذر و نیاز کرده‌ام تا با همین شرایط، صحیح و سلامت به خانه برگردد، چون اگرچه چند سال است که صحبت نمی‌کند ولی همین چند روزی که نبوده خانه را سکوت گرفته است.

شاهوردی سابقه صدابرداری فیلم‌هایی همچون «هامون»، «پری»، «لیلا»، «قرمز»، «باشو غریبه کوچک»، «اجاره‌نشین‌ها»، «شاید وقتی دیگر»، «کیمیا»، «سارا»، «بانو»، «زیر پوست شهر» و «خانه دوست کجاست؟» را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید